Dėmesio

DĖMESIO

 

ŠEŠTADIENĮ DALYVAUJAME FESTIVALYJE “TAUTOS NAMUOSE”.

 

ZYZIAI – “VOVERYTĖS GRYBAI” (rengiamės varnalėšų rūbais)

 

Ritė Bitė – “Riešutų žydėjimas” ir “Tinginys” (rengiamės Laumės juostos rūbais)

 

BITEBAND – “Eglė” ir “Balta katė ZIZU”  (šviesūs rūbai)

 

ŠEŠTADIENIO PLANAS :

 

“ZYZIAI” renkasi mūsų studijoje repeticijai 12.30, persiavę jau stovi prie salės durų. 14 val  Tautos namuose prasideda spektakliukas, 15 val. Festivalio pradžia, dainuojame pirmieji.

 

Biteband ir Ritė Bitė renkasi mūsų studijoje 13 val., repetuojame, 14 val  Tautos namuose prasideda spektakliukas, 15 val. Festivalio pradžia, dainuojame 7 ir 18 numeriu.

 

 

LABAI PRAŠOME  PABŪTI KONCERTE IKI GALO, KULTŪRINGAI IŠKLAUSYTI KITAS GRUPES, AUDRINGAI PALAIKYTI MŪSŲ STUDIJOS DAINININKUS J KONCERTAS TRUKS APIE DVI VALANDAS, LAKSTYMAS IŠ SALĖS NETOLERUOTINASJ

 

 

Komentarai negalimi

DĖMESIO

Pakoreguotas užsiėmimų laikas – atsirado nauja mažylių grupė, o Zyziams ir Zyziukams pirmadienio pamokėlė nuo šiol bus pusvalandžiu ilgesnė.

Komentarai negalimi

NAUJAS SEZONAS

Kartu su vasara, ant laumžirgio sparnų,

Nuskrido lengvas laikas.

Jis nešė saujas dovanų

Tarsi nerūpestingas vaikas.

 

 

Sutikim rudenį atvėrę širdeles

Stebuklams – dainai, spalvai, meilei,

Vieni kitiems ištiesę rankeles

Keliausime į muzikos pasaulį.

 

SVEIKINAME SU PRASIDEDANČIU NAUJUOJU RITĖS BITĖS SEZONU!!!

Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais draugausime su garsais ir  spalvomis, kursime naujas dainas ir šokius, dalyvausime koncertuose, konkursuose, festivaliuose. Muzikos, dailės ir judesio pagalba prisiliesime prie vaikučių emocijų, mokysimės jas pažinti, valdyti, suprasti. Laukiame ir tikimės nuoširdaus bei  kūrybiško bendradarbiavimo, tarpusavio supratimo, bendro rezultato siekimo.

 

Šį sezoną pradedame pokyčiais: mūsų studija persikėlė į naujus namus. Naujasis mūsų adresas: Kęstučio gt. 17. Tikimės, kad vietos pakeitimas neturės įtakos mūsų draugystei, o naują studiją  greitai prisijaukinsime. Apie pasikeitusią grupių sudėtį, laikus ir pavadinimus, informuosiu atskirai.

 

LAUKIAME BITELIŲ, SUGRĮŽTANČIŲ Į NAUJĄ AVILĮ, TAIP PAT KVIEČIAME PRISIJUNGTI NAUJUS NARIUS J

SU MŪSŲ VEIKLA GALĖSITE SUSIPAŽINTI VISĄ RUGSĖJĮ, PIRMADIENIAIS IR KETVIRTADIENIAIS, NAUJUOJU ADRESU : KĘSTUČIO G. 17, POPIETINĖMIS VALANDOMIS.

Komentarai negalimi

DĖMESIO DĖMESIO DĖMESIO

PIRMADIENĮ SU RITĖS BITĖS GRUPE VYKDOME ĮRAŠUS. PO ĮRAŠŲ Į REPETICIJĄ NEBEREIKIA.

NUO 14 VAL. IR NUO 15.VAL

 

MAŽYLIŲ GRUPEI PAPILDOMA PAMOKĖLĖ PIRMADIENĮ 17.30

 

BITEBANDAS IR ZYZIAI PIRMADIENĮ DIRBA ĮPRASTAI.

Komentarai negalimi

SVARBI INFORMACIJA

DĖMESIO DĖMESIO DĖMESIO

 

ARTIMIAUSI RENGINIAI:

 

PARODA PERKELIAMA  – gegužės 28d.  18 val. Erikos dailės galerijoje  (M.Daukšos 8-2) Ritės Bitės meninio kūrybinio ugdymo studijos vaikų dailės parodos atidarymas. Paroda veiks dešimt dienų. KVIEČIAME

Gegužės 1 d. apie 10 val. (laiką patikslinsiu) visų Ritės Bitės studijos dainininkų koncertas “Prismos” prekybos centre (prie Senukų). Visų dalyvavimas būtinas.

 

Pirmadienį (04.27) darome įrašus:

14 – BITEBAND

15.30 – RITĖS BITĖS Ugnė, Rosita, Gytė, Akvilė, Miglė, Augustė (po to grįžtame į šokių repeticiją)

 

Kita Ritės Bitės dalis (Austė, Roberta, Kotryna, Agnė, Luknė, Rūta) ateina į šokių repeticiją 17.30, įrašus darysime kitą dieną.(pranešiu kai sutarsiu)

 

Primenu, kad planuojame visų dalyvavimą Pakruojo festivalyje birželio 13 d., o ZYZIAI dalyvauja “Pampers Singers “ festivalyje Kaune birželio 7 d.

 

Komentarai negalimi

KONCERTAS VASARIO 28

Komentarai negalimi